Części samochodowe

Tutaj zakładamy wątki naszym autom.

Części samochodowe

Postautor: Deneris » 22 lis 2017, 14:19

No niestety ale samochody to takie duże skarbonki i co jakiś czas trzeba do niego coś wrzucić.Dlatego ja wole mieć sprawdzone miejsce w którym dostane części samochodowe. Szukałem dość długo dopiero MotoSzef spełnił moje oczekiwania.Duży wybór, części i szybka wysyłka.
Deneris
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Części samochodowe

Postautor: MarcinPPP » 28 lis 2017, 13:05

Znalezienie dobrego dystrybutora części do aut wcale nie jest jakoś specjalnie trudne. Wystarczy naprawdę dobrze się rozejrzeć w Internecie lub przynajmniej popytać znajomych. Na terenie Katowic na przykład działa http://autoserwis.pl/ Mają naprawdę świetnej jakości części samochodowe i co bardzo ważne, oferują również dojazd do Klienta.

Ja lubię z nich korzystać z momencie awarii mojego auta, ponieważ poza częściami oferują też wynajem aut zastępczych. Dzięki temu mam w zasadzie kompleksową obsługę w jednym miejscu i nie muszę nigdzie niczego dodatkowego szukać :) Zresztą poczytajcie sobie o nich opinie w Internecie. Mają bardzo dużo pozytywnych, więc sądzę, że jak najbardziej są warci uwagi :) A jakbyście potrzebowali mobilną myjnię samochodową, to również żaden problem :)

Z czystej ciekawości – znacie może jakąś firmę, która oferuje podobne usługi w tam kompleksowym zakresie? Z chęcią w razie czego zapoznałbym się z różnego rodzaju alternatywnami :) Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju sugestie w tym obszarze tematycznym :)
Nie daj się omamić!
MarcinPPP
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Wróć do Nasze samochody