Części samochodowe

Tutaj zakładamy wątki naszym autom.

Re: Części samochodowe

Postautor: Fantastyczna12 » 02 wrz 2018, 15:51

Jeżeli chodzi o częsci samochodowe to polecam Ci firmę https://smartmoto.pl/ Prowadzą serwis samochodowy od a do z od wymian bieżących po naprawy wysoko budżetowe, po za tym mogą zajac sie autem od strony kosmetycznej. Warto zainteresować sie ofertą tej firmy ponieważ jest bardzo szeroka i warta zainteresowania.
Fantastyczna12
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: motoewka » 04 wrz 2018, 11:14

Ja wam powiem, że najprościej jest skorzystać ze strony https://www.wyszukajczesci.pl/ . Wypełniacie krótki formularz na temat poszukiwanych części, a sklepy internetowe same składają wam propozycje. Możecie je odrzucać bądź akceptować i wybrać tę ofertę, która jest najkorzystniejsza.
motoewka
Początkujący
Początkujący

Postautor: storczyk » 05 wrz 2018, 13:45

Części samochodowe najlepiej kupować w internecie. Zazwyczaj wybór jest dużo większy niż stacjonarnie, a ceny za to dużo niższe. Ja wszystkie części do auta kupuję w sieci - ostatnio postawiłam na świece zapłonowe denso i jestem z nich bardzo zadowolona.
storczyk
Początkujący
Początkujący

Postautor: Angelikanaka » 12 wrz 2018, 11:12

Ja zamawiam zazwyczaj z ipartsa delphi. Ostatnio klocki i tarcze od nich zamawiałam, szybka realizacja.
Angelikanaka
Początkujący
Początkujący

Postautor: Anetka1234 » 15 wrz 2018, 09:11

Z różnych sklepów korzystam, różne cenniki można znaleźć, także się nie ograniczam. Ale przeważnie z delph
Anetka1234
Początkujący
Początkujący

Poprzednia

Wróć do Nasze samochody