MotoKobieta.pl • Wyświetl temat - Własna firma a księgowość

Własna firma a księgowość

Tutaj zakładamy wątki naszym autom.

Re: Własna firma a księgowość

Postautor: martakk » 27 cze 2018, 11:50

Jeżeli mogę Wam kogoś polecić to będzie to na pewno księgowa cieszyn. Jest to sprawdzone rozwiązanie, z którego korzystam od lat i jestem bardzo zadowolona. Taka księgowa to złoto - bez problemu poradzi sobie z każdym problemem z jej branży. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie.
martakk
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Kinia89 » 17 lip 2018, 19:03

Jeżeli chodzi o mnie to planuję teraz wdrążyć do swojej firmy elektroniczny obieg dokumentów. Taką ofertę właśnie odkryłam ostatnio na stronie http://www.primesoft.pl i bardzo mi się spodobała. Najważniejsze dla mnie jest aktualnie obniżenie kosztów związanych z archiwizacją, administracją oraz przetwarzaniem dokumentów. A dzięki ich systemowi mogę obciąć koszta nawet o 23%. Myślę, że jest to opłacalna opcja.
Kinia89
Początkujący
Początkujący

Postautor: tanier45 » 02 sie 2018, 11:32

A czy wiecie może jak promować własny biznes? Czy na przykład takie biznesowe fotografię będą ok https://postawnawizerunek.pl/ ?
Nie daj się omamić!
tanier45
Początkujący
Początkujący

Postautor: domi78 » 10 sie 2018, 10:14

Ja wolę współpracować bezpośrednio z ludźmi, dlatego planuje skorzystać z oferty biura księgowego MG Finanse. Miałam okazję troszkę poczytać o nich opinii i popytałam się znajomych z Gdańska na ich temat. Także wygląda na to, że są w pełni profesjonalni. Z tego co słyszałam sumiennie wykonują swoją pracę i z pełną dokładnością.
domi78
Początkujący
Początkujący

Poprzednia

Wróć do Nasze samochody