Strona 1 z 2

Dobre okulary

Post: 24 lip 2018, 23:56
autor: Alexa555
Najwłaściwszym rozstrzygnięciem dla osób doznających problemy z widzeniem, moim zdaniem są soczewki kontaktowe. Oczywiście okulary korekcyjne podobnie są dobrym asortymentem niemniej soczewki są wyjątkowo wygodne oraz posiadają sporo zalet. Jakiś czas temu zakupiłam soczewki w sklepie, który sprawdził się idealnie. Soczewki są wygodne i nie nakłuwają gałek ocznych. Zalecam ten portal salon optyczny poznań.

Re: Dobre okulary

Post: 26 sie 2018, 13:22
autor: dobrakobieta
Ja przez kilka lat próbowałam przyzwyczaić się do noszenia okularów, ale niestety nigdy mi się to nie udało. Jednak soczewki kontaktowe jest to dla mnie dużo wygodniejsze rozwiązanie, zwłaszcza soczewki jednodniowe, których używam. Nie trzeba nawet do nich dokupować żadnych płynów pielęgnacyjnych itp. Takie soczewki zamawiam zawsze na https://mylenshop.com/pol_m_soczewki-jednodniowe-610.html. Polecam, bo ceny mają tam naprawdę niezłe, a wybór jest bardzo szeroki i zawsze można liczyć na dużą dostępność produktów.

Re: Dobre okulary

Post: 01 wrz 2018, 23:12
autor: mczay
Tak się składa, że szkła powinny zostać dobrane przez optyka... I to do nich proponowałabym Ci się udać w pierwszej kolejności.Ty możesz sobie co najwyżej oprawki wybrać ;-).

Re: Dobre okulary

Post: 12 wrz 2018, 11:58
autor: Fantastyczna12
Jeżeli szukasz okularów to warto będzie Ci się zapoznać z stroną https://iokulary.pl/ znajdziesz tutaj naprawdę wiele modeli i producentów okularów znanych na całym świecie. Mi bardzo się podoba oferta na okulary przeciwsłoneczne, ale okularów korekcyjnych i progresywnych również jest tutaj bardzo dużo. Warto sie nimi zainteresować już dziś. Ceny są bardzo okazyjne i warto się nad nimi zastanowić.

Re: Dobre okulary

Post: 13 wrz 2018, 08:45
autor: Tequilla
Nie wiem, skąd się wzięła moda na okulary korekcyjne kupowane w sklepach. Przecież każdy z nas ma inną wadę, w jednym oku można mieć inną niż w drugim, możemy mieć astygmatyzm, dodatkowo w grę wchodzi jeszcze indywidualne centrowanie soczewek okularowych. Nie oszukujmy się, każdy z nas ma trochę inne rozstawienie oczu.
_______________
meble skórzane

Re: Dobre okulary

Post: 18 wrz 2018, 10:09
autor: storczyk
A nie lepiej przestawić się całkowicie na soczewki? Słyszałam, że jest to dużo lepsze rozwiązanie niż okulary. Możesz wybrać soczewki jednodniowe: https://dlaoka.com/8-soczewki-jednodniowe#. Przy nich nie potrzebujesz żadnych płynów czy akcesoriów. Po prostu zakładasz je na jeden dzień, a później zdejmujesz.

Re: Dobre okulary

Post: 07 lis 2018, 09:39
autor: figa32
Tequilla pisze:Nie wiem, skąd się wzięła moda na okulary korekcyjne kupowane w sklepach. Przecież każdy z nas ma inną wadę, w jednym oku można mieć inną niż w drugim, możemy mieć astygmatyzm, dodatkowo w grę wchodzi jeszcze indywidualne centrowanie soczewek okularowych. Nie oszukujmy się, każdy z nas ma trochę inne rozstawienie oczu.


Masz absolutną rację. Soczewki okularowe powinny być dobrane przez optometrę albo okulistę. A ludzie kupują "na oko" z oszczędności. Chociaż to dziwne, bo online i soczewki, i oprawki można kupić tanio - i to takie odpowiednio dobrane. Tutaj https://tylkookulary.pl jeden z takich sklepów, gdzie nawet markowe oprawki typu Prada czy Versace, są w dobrej cenie.

Re: Dobre okulary

Post: 07 lis 2018, 15:31
autor: valia1
Lepiej wybierać je stacjonarnie.W internecie nigdy nie wiadomo .

Re: Dobre okulary

Post: 14 lis 2018, 10:13
autor: Staszkowic2
Sam odpowiedni dobór okularów to czesto za mało. Jeżeli wasz tryb życia, praca jest narażeniem dla waszego wzroku to pewnie będziecie zmagać się z problemami ze wzrokiem. Klinika https://blikpol.pl/leczenie-zespolu-suchego-oka zajmuje się leczeniem takich przypadłości jak zespół suchego oka, stożek rogówki, zaćma i wiele innych

Re: Dobre okulary

Post: 30 lis 2018, 14:19
autor: Mariolka31
Ja sądzę, że jednak okulary są lepszym rozwiązaniem od soczewek. Nosiłam kiedyś soczewek i bardzo niekomfortowe było dla mnie to zakładanie i ściąganie... Jakoś od roku noszę okulary progresywne, są bardzo wygodne i świetnie korygują wzrok. Świetnie sprawują się też przy prowadzeniu samochodu. Sporo ciekawych informacji na ten temat jest na stronie https://czasnawzrok.pl/o-programie/ Warto zajrzeć. Serdecznie pozdrawiam :)