Wsparcie technologiczne

W tym miejscu znajdziesz porady naszych użytkowników związane z naprawą auta, doborem części oraz 'mykami' jak obejść pewne rzeczy.

Wsparcie technologiczne

Postautor: Nina34 » 22 cze 2018, 11:31

Niedawno jako firma wybraliśmy się na konferencję i równocześnie debatę głoszącą o nowych procedurach w sprzedaży. Na samym początku zaskoczona byłam tym, iż wszystko było zmechanizowane. Władali oni tam sprzętami do głosowania oraz systemami konferencyjnymi. Ogół na wysokim pułapie. Niektóre kwestie wprowadzam już u siebie w firmie. Zobacz hdsystem.pl.
Nina34
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wsparcie technologiczne

Postautor: Alexa555 » 25 cze 2018, 20:29

Jeżeli interesuje Cię zakup wody dla konsumentów lub pracowników firmy i sprawdzasz gdzie można zamówić ten towar to polecam firmę kk-dystrybucja.pl. Jest to spółka, która zaopatruje krystalicznie w nieskazitelną wodę każdego dnia. Jest ona smaczna, naturalna oraz czyściutka. Ja wybrałam to już dawno temu.
Alexa555
Początkujący
Początkujący

Postautor: gruchaac » 27 cze 2018, 16:15

Mam to samo zdanie co mój poprzednik... Nic dodać oraz nic ująć...
...ale to nieustannie trawiące mnie marzenie, by ujrzeć na własne oczy jak najwięcej lądów i mórz, zanim umrę.
gruchaac
Początkujący
Początkujący

Postautor: sulup » 02 wrz 2018, 06:51

Jak dla mnie jeżeli chodzi o wsparcie technologiczne, to największą rolę odgrywa oprogramowanie. Polecam korzystać z profesjonalnych firm takich jak https://pl.linkedin.com/company/itmagination, które specjalizują się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania.
sulup
Początkujący
Początkujący

Postautor: dobrakobieta » 02 paź 2018, 07:56

A skąd najczęściej dowiadujecie się o różnych najnowszych innowacyjnych technologiach? Ja bardzo chętnie czytam blogi na ten temat, jednym z moich ulubionych jest blog Dariusza Stasika https://dariuszstasik.com/, na którym praktycznie zawsze uda mi się trafić na jakiś wartościowy artykuł ;) Jeśli lubicie takie nowinki techniczne, to polecam tam zajrzeć ;)
dobrakobieta
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: mark » 02 paź 2018, 13:40

Wielkie dzięki za niezwykle interesujące porady. Myślę, że z całą pewnością przyda mi się to :)
Byli przyjaciółmi i kochankami, zdradzali się i zakochiwali. Był ich w środku cały tłum.
Awatar użytkownika
mark
Początkujący
Początkujący

Postautor: kania2 » 31 paź 2018, 12:20

Ciekawe informacje.
kania2
Początkujący
Początkujący

Postautor: Idzi55 » 31 paź 2018, 14:09

Takie informacje przydadzą się na pewno każdej osobie.
___
żłobek Komorów
Idzi55
Początkujący
Początkujący

Postautor: wasia3 » 04 gru 2018, 09:58

A macie w swojej firmie zastosowane najnowsze rozwiazania? Jak sobie radzicie z prowadzeniem biznesu? Takie https://itmagination.com/ specjalne programy moga sie wam spodobac i dzieki nim wygodniej sie prowadzi swoj biznes. Czesc rzeczy wlasnie mozemy robic przez takie programy.
wasia3
Początkujący
Początkujący

Wróć do Porady