Potrzebuję rady - części do quada

W tym miejscu znajdziesz porady naszych użytkowników związane z naprawą auta, doborem części oraz 'mykami' jak obejść pewne rzeczy.

Potrzebuję rady - części do quada

Postautor: mayczak » 30 maja 2018, 17:54

Hej! Bardzo potrzebuję pomocy. Niedawno w moim garażu pojawił się nowy nabytek - quad Yamaha YZF 450. Jak zawsze przy zakupie wszystko miało być cud miód fabryka. Pojeździło miesiąc i łańcuszek rozrządu do wymiany. Zastanawiam się czy kupować zamiennik czy oryginał, bo jeśli mowa o samochodach to akurat zawsze kupuję oryginalne części zamienne, ale z quadami trochę brak mi doświadczenia. Tutaj w tym sklepie https://duo-quatro-moto.pl/ cena wydaje się być dość przyzwoita i z ceną wymiany myślę, że mnie to nie zrujnuje. Tylko czy przy takich częściach różnica jakości pomiędzy oryginałami a zamiennikami jest duża? Jak przekłada się zakup oryginalnej części na jej żywotność?
mayczak
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Potrzebuję rady - części do quada

Postautor: edwards » 12 cze 2018, 09:29

A może warto doradzić się w tym kwestiach znajomych? Moim zdaniem to może być dobrym wyjściem.
Samotność… Odnoszę wrażenie, że to milczenie z samym sobą
edwards
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Wróć do Porady