Jakie części do samochodu wybrać?

W tym miejscu znajdziesz porady naszych użytkowników związane z naprawą auta, doborem części oraz 'mykami' jak obejść pewne rzeczy.

Re: Jakie części do samochodu wybrać?

Postautor: dobrakobieta » 21 sie 2018, 08:30

To chyba zależy po prostu od tego, na co kogo stać. Wiadomo, że jeśli mamy mniej pieniędzy, to zdecydujemy się na części używane, chociaż nowe byłby może lepsze. Chociaż też niekoniecznie musi tak być. Mi ostatnio padła skrzynia w samochodzie, przeglądnęłam sobie rożne używane skrzynie biegów i zdecydowałam się na zakup własnie takiej skrzyni, i, jeśli mam być szczera, to jestem z niej bardzo zadowolona, działa jak nowa ;)
dobrakobieta
Wczytuje się
Wczytuje się

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Marienna2 » 22 sie 2018, 08:27

Bardziej od tego według mnie jakie macie auto. Takie 15-to letnie auta to według mnie powinny przyjmować tylko używane części lub zamienniki, szkoda pieniędzy na ładowanie nowych w takie modele ;) Ja ostatnio nawet robiłam tuning wizualny, że tak powiem i zamawiałam specjalne ramki pod tablice rejestracyjne na http://unital.com.pl/oferta/ramki-do-ta ... racyjnych/ Planuje też delikatnie okleić bok samochodu
Marienna2
Początkujący
Początkujący

Postautor: Anetka1234 » 23 sie 2018, 12:11

To chyba zależy od tego jaki ma się samochód. Jak teraz z mężem mamy avensisa z 2014 to klocki wymienialiśmy na oryginalne, nie miał jak na razie usterek więc można szaleć z częściami :) A jak wcześniej miałam swojego staruszka z 95 to aby wszystko po taniości, na używanych leciałam :P
Anetka1234
Początkujący
Początkujący

Postautor: mczay » 01 wrz 2018, 23:06

Uważam, że najrozsądniej jest decydować się na wybór części oryginalnych, gdyż są trwalsze niż zamienniki, a niewiele droższe...
mczay
Początkujący
Początkujący

Postautor: Fantastyczna12 » 17 wrz 2018, 19:15

Jeżeli szukasz części do samochodu czy motocykla to polecam Ci sprawdzić ofertę tego sklepu, https://www.amjoil.pl/ znajdziesz tutaj wszystko co będzie Cię interesować. Od części przez akcesoria oraz oleje. Oferta jest tutaj bardzo szeroka i dzięki niej na pewno znajdziesz wszystko czego tylko potrzebujesz. Warto się zapoznac z tą stroną ponieważ jest bardzo atrakcyjna i możesz znaleźć tutaj praktycznie każdą część :)
Fantastyczna12
Początkujący
Początkujący

Postautor: mczay » 19 wrz 2018, 17:12

Cześć kobietki :) ostatnio kupowałam tutaj części do swojego auta, https://autoczescizielonki.pl/. Jest dosyć tanio i dobrze, a stoją za tym uczciwi ludzie, więc o oszustwie nie ma mowy.
mczay
Początkujący
Początkujący

Postautor: emilminska » 20 wrz 2018, 16:21

Warto w Internecie poszperać w tym temacie. Na pewno jakieś informacje się znajdą.
- Ma pan klucze?
- Do szczęścia? Nie. Ale podobno Duńczycy je mają. Nazywają je hygge
Awatar użytkownika
emilminska
Początkujący
Początkujący

Postautor: Rysia85 » 22 wrz 2018, 15:03

Najlepiej dobre :) Mam na myśli to, że nie warto kupować tanich chińskich zamienników bo z reguły się na tym traci. Jeśli szukacie części dobrych i sprawdzonych to polecam zerknąć tu . To strona sklepu motoryzacyjnego MotoNet. U nich możecie zamówić części bardzo dobrej jakości w przystępnych cenach. Sklep oferuje pomoc w doborze części, gwarantuje także błyskawiczną wysyłkę . Cżęści zamówione do godz 13 wysyłane sa jeszcze tego samego dnia. Nie ma również problemu z ewentualnym zwrotem
Rysia85
Początkujący
Początkujący

Postautor: tobies » 24 wrz 2018, 12:08

Dzięki wielkie za sprawdzone info w tym temacie. Myślę, że z całą pewnością mi się to przyda :)
tylko jedno ziarnko piasku w jednej chwili, tylko jedna sprawa w jednej chwili.
Awatar użytkownika
tobies
Początkujący
Początkujący

Postautor: Brrrum » 26 wrz 2018, 20:03

Najlepiej wybeać sprawdzone części zamienne, które posłużą trochę. Nie zawsze jednak musza to być czesci nowe.Często na szortach można kupić części bardzo dobrej jakości. Ja juz tak kilka razy zamawiałam np drzwi tylne do mojej hondy a także szybę do drzwi od strony pasażera. Akurat do japończyków części sa dość drogie więc opłaca się kupować używane.
Brrrum
Początkujący
Początkujący

PoprzedniaNastępna

Wróć do Porady