Kolizja, zaniżona dopłata, samochód zastępczy? Pomogę

W tym miejscu znajdziesz porady naszych użytkowników związane z naprawą auta, doborem części oraz 'mykami' jak obejść pewne rzeczy.

Kolizja, zaniżona dopłata, samochód zastępczy? Pomogę

Postautor: szkoda24 » 23 sty 2015, 18:13

Witam,
Jeżeli macie problemy z zaniżonymi kosztorysami z OC częściowych, całkowitych lub AC można zwrócić się do mnie o przeliczenie kosztorysu i określenie kwoty zaniżenia.
Nie ukrywam iż przedmiotem mojej pracy jest wykup prawa do szkody na zasadzie cesji prawa do szkody, płacę klientom ok. 70% tego co jestem w stanie uzyskać, ale pomogę/udzielę każdemu informacji bezpłatnie.

Polityka TU jest taka iż niestety 100% kosztorysów jest zaniżanych, a TU w momencie odwołania prosi klienta o przesłanie faktur źródłowych co jest bezpodstawne, niestety często bez sprawy sądowej nic nie jesteśmy w stanie zrobić.

Tak więc w razie pytań, można pisać w temacie lub priv.
Pozdrawiam
szkoda24
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Kolizja, zaniżona dopłata, samochód zastępczy? Pomogę

Postautor: Mariola_S » 27 sty 2015, 14:10

Witam. Masz może jakieś imię? ;)
Co do zwracania się z problemami zostawię to użytkownikom do własnej decyzji i nie mam nic przeciwko jeżeli rzeczywiście będzie można liczyć na Twoją pomoc tu na forum.

Pozdrawiam
Zapraszamy do działu Przedstaw się Napisz coś o sobie, pokaż się i poczytaj o reszcie EKIPY
Amicum proba, probatum ama
Nie jestem specjalistką... Czytam, słucham, oglądam...
Awatar użytkownika
Mariola_S
Administrator
Administrator

Otrzymał podziękowań: 29 razy
Auto: Audi A3 8l AGN

Postautor: katarzyna885 » 16 lut 2015, 13:15

Jeśli ktoś szuka ubezpieczalni to tu macie szeroki wybór http://www.favore.pl/search/?q=ubezpieczenia&sdescr=1&&cid=141311
katarzyna885
Początkujący
Początkujący

Postautor: Jaroo » 26 lip 2016, 16:04

ja ostatnio miałem przykrą sytuację we Wrocławiu, ale uratowała mnie firma A4 RENT i otrzymałem samochód zastępczy z OC sprawcy Wrocław, maksimum korzyści przy minimalnej biurokracji.
Jaroo
Początkujący
Początkujący

Wróć do Porady