Dobre okulary

W tym miejscu znajdziesz porady naszych użytkowników związane z naprawą auta, doborem części oraz 'mykami' jak obejść pewne rzeczy.

Dobre okulary

Postautor: Alexa555 » 24 lip 2018, 23:56

Najwłaściwszym rozstrzygnięciem dla osób doznających problemy z widzeniem, moim zdaniem są soczewki kontaktowe. Oczywiście okulary korekcyjne podobnie są dobrym asortymentem niemniej soczewki są wyjątkowo wygodne oraz posiadają sporo zalet. Jakiś czas temu zakupiłam soczewki w sklepie, który sprawdził się idealnie. Soczewki są wygodne i nie nakłuwają gałek ocznych. Zalecam ten portal salon optyczny poznań.
Alexa555
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Dobre okulary

Postautor: dobrakobieta » 26 sie 2018, 13:22

Ja przez kilka lat próbowałam przyzwyczaić się do noszenia okularów, ale niestety nigdy mi się to nie udało. Jednak soczewki kontaktowe jest to dla mnie dużo wygodniejsze rozwiązanie, zwłaszcza soczewki jednodniowe, których używam. Nie trzeba nawet do nich dokupować żadnych płynów pielęgnacyjnych itp. Takie soczewki zamawiam zawsze na https://mylenshop.com/pol_m_soczewki-jednodniowe-610.html. Polecam, bo ceny mają tam naprawdę niezłe, a wybór jest bardzo szeroki i zawsze można liczyć na dużą dostępność produktów.
dobrakobieta
Początkujący
Początkujący

Postautor: mczay » 01 wrz 2018, 23:12

Tak się składa, że szkła powinny zostać dobrane przez optyka... I to do nich proponowałabym Ci się udać w pierwszej kolejności.Ty możesz sobie co najwyżej oprawki wybrać ;-).
mczay
Początkujący
Początkujący

Postautor: Fantastyczna12 » 12 wrz 2018, 11:58

Jeżeli szukasz okularów to warto będzie Ci się zapoznać z stroną https://iokulary.pl/ znajdziesz tutaj naprawdę wiele modeli i producentów okularów znanych na całym świecie. Mi bardzo się podoba oferta na okulary przeciwsłoneczne, ale okularów korekcyjnych i progresywnych również jest tutaj bardzo dużo. Warto sie nimi zainteresować już dziś. Ceny są bardzo okazyjne i warto się nad nimi zastanowić.
Fantastyczna12
Początkujący
Początkujący

Postautor: Tequilla » 13 wrz 2018, 08:45

Nie wiem, skąd się wzięła moda na okulary korekcyjne kupowane w sklepach. Przecież każdy z nas ma inną wadę, w jednym oku można mieć inną niż w drugim, możemy mieć astygmatyzm, dodatkowo w grę wchodzi jeszcze indywidualne centrowanie soczewek okularowych. Nie oszukujmy się, każdy z nas ma trochę inne rozstawienie oczu.
Początkujący

Postautor: storczyk » 18 wrz 2018, 10:09

A nie lepiej przestawić się całkowicie na soczewki? Słyszałam, że jest to dużo lepsze rozwiązanie niż okulary. Możesz wybrać soczewki jednodniowe: https://dlaoka.com/8-soczewki-jednodniowe#. Przy nich nie potrzebujesz żadnych płynów czy akcesoriów. Po prostu zakładasz je na jeden dzień, a później zdejmujesz.
storczyk
Początkujący
Początkujący

Wróć do Porady