Prezent na rocznicę

O wszystkim i o niczym

Prezent na rocznicę

Postautor: Kicia105 » 12 sty 2018, 08:38

Poradźcie, co kupić rodzicom na 30. rocznicę ślubu. Chciałabym, żeby to było coś, z czego ucieszyli by się oboje i czego normalnie by sobie nie kupili. Myślałam o jakimś wyjeździe, coś w tym stylu: https://www.travelplanet.pl/wczasy/hiszpania/majorka/can-picafort/vell-mari--ex-iberostar,21102018TUIZ2620.html?czas=7:7&wyzywienie=4&osoby=2&lotnisko=Warszawa&dojazd=F Myślicie, że takie wakacje byłyby spoko, czy raczej coś bardziej aktywnego?
Kicia105
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Prezent na rocznicę

Postautor: cork » 20 sty 2018, 14:45

A może wyjazd na narty? Pamiętaj tylko o takim ubezpieczeniu https://wakacyjnapolisa.pl/ubezpieczenie-narciarskie :)
Musiał oddać to co dla nas najcenniejsze, to, co wszyscy ludzie na świecie uznają za najcenniejsze. Nie można było tego uniknąć. Każde zwycięstwo pociąga za sobą ofiary.
Awatar użytkownika
cork
Początkujący
Początkujący

Postautor: Emesttai » 21 sty 2018, 21:05

Jeśli chodzi o prezent na rocznicę to w tym roku ja wybrałam go sobie sama w sklepie Pakamera. Mąż powiedział, że mam wolną rękę wiec stwierdziłam, że zamówię sobie trochę biżuterii. Powiem wam, że w tym sklepie na prawdę mają ogromny wybór różnych dodatków i bardzo często pojawiają się jakieś promocje, więc warto tam zaglądać!
Emesttai
Początkujący
Początkujący

Postautor: magda333 » 25 sty 2018, 12:43

A gdzie zabrać dziewczynę na rocznicę we Wrocławiu?
Awatar użytkownika
magda333
Początkujący
Początkujący

Wróć do Off Topic