Adwokat, czy prawnik?

O wszystkim i o niczym

Adwokat, czy prawnik?

Postautor: qianaa6 » 30 mar 2017, 13:13

Do kogo waszym zdaniem warto zwrócić się z pomocą w kwestii prawnej? - do adwokata, czy prawnika? Jakie są między nimi różnice?
qianaa6
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Adwokat, czy prawnik?

Postautor: vicky195 » 31 mar 2017, 12:39

Co do prawnika, to zajmuje się on głównie udzielaniem porad prawnych, natomiast adwokat właściwie wszystkim, ma bowiem większe uprawnienia, może nas np. reprezentować w sądzie, prawnik natomiast nie - adwokat ma oczywiście wyższe stawki, ale ma też większe możliwości. Gdybyście szukały adwokata od prawa rodzinnego w Jastrzębiu-Zdroju, to sprawdźcie Patryka Riedela, specjalizuje się w tym od lat, tutaj adwokat jastrzębie zdrój prawo rodzinne można go sprawdzić.
vicky195
Początkujący
Początkujący

Postautor: obdurka » 30 kwie 2017, 20:51

Uważam, że lepiej zwrócić się do adwokata. Kancelaria http://kancelaria-gizinski.com/ zajmuje się prawem cywilnym, pracy, spółek handlowych, rozwodami , a także odszkodowaniami. Może także reprezentować Cię w sądzie
obdurka
Początkujący
Początkujący

Postautor: 55ada » 07 maja 2017, 23:46

zależy jakie masz plany, bo jeśli sprawa może wylądować w sądzie to lepiej zaczynać od adwokata.
Początkujący

Postautor: MarekSo » 14 kwie 2018, 09:20

Ja zawsze gdy mam trudną sytuacje prawną związaną z prowadzeniem mojej firmy, to udaję się do pobliskiej kancelarii adwokackiej - url. Kancelaria adwokacka jest w stanie zapewnić mi fachowe doradztwo prawne i profesjonalną reprezentację przed sądami lub organami administracji publicznej. Także w skomplikowanych przypadkach zawsze wybieram adwokata.
MarekSo
Początkujący
Początkujący

Postautor: marysia81 » 29 kwie 2018, 11:19

Zależy jakie masz oczekiwana? Chcesz porady prawnej, czy chciałabyś, by reprezentował Cię w sądzie? Jaka to sprawa? Sprawdź ofertę kancelarii gptogatus.pl. Znajdziesz tam specjalistów z każdej dziedziny, zarówno prawników jak i adwokatów :)
marysia81
Początkujący
Początkujący

Postautor: Kinia89 » 12 maja 2018, 11:51

Jak szukasz dobrego radcy prawnego to warto udać się do Kancelarii Prawnej WMC https://wmc.com.pl . Pomagają ubiegać się o odszkodowania, w sprawach karnych, w rozwodach, w sprawach cywilnych i wielu innych aspektach. W dodatku posiadają certyfikat mediatora, który pozwala w dojść w wielu kwestiach do porozumienia.
Kinia89
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: bruster » 18 cze 2018, 17:11

Moja firma korzysta z usług prawnych tej https://kancelaria-szip.pl/ kancelarii z Katowic i na pewno lepszej nie znajdziecie w tym mieście i okolicach, obsługują największe firmy w mieście i nie tylko.
bruster
Początkujący
Początkujący

Postautor: pan_bulwa » 29 cze 2018, 10:34

Całkowicie się zgadzam z moimi przedmówcami. Nic dodać oraz nic ująć z jego wypowiedzi.
Żeby wierzyć, że to wszystko ma jakiś sens? Tak. Trzeba się starać.
pan_bulwa
Początkujący
Początkujący

Postautor: marrek21 » 24 lip 2018, 11:06

Czy adwokat alimenty warszawa pomoże mi wygrać każdą sprawę? Może ktoś z Was akurat miał niedawno sprawę i może coś powiedzieć na ten temat? Będę naprawdę wdzięczny za każdą pomoc.
marrek21
Początkujący
Początkujący

Następna

Wróć do Off Topic