Chwilówki się trzymają

O wszystkim i o niczym

Chwilówki się trzymają

Postautor: morino » 05 sie 2018, 14:24

Zwróćcie uwagę, że wiele osób wieszczyło w różnych okresach czasu, że chwilówki się skończą, bo po prostu państwo stworzy regulacje prawne które je wyeliminują. Tak się nie stało i koszty też nie odstraszyły: http://profi.edu.pl/chwilowki-przez-int ... rzetrwaly/ Lobby bankowe próbował ale rady nie dało i warto zauważyć, że niektóre pozabankowe chwilówki są tańsze od ich bankowych odpowiedników. Firmy pożyczkowe nie ugięły się a ostatnia ustawa też im praktycznie nie zaszkodziła. Braliście kiedyś chwilówki? Ja brałem i nie zostałem poszkodowany, bo pożyczki zarówno pozabankowe jak i bankowe trzeba brać z głową.
morino
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Chwilówki się trzymają

Postautor: kabix179 » 30 sie 2018, 10:33

Moim zdaniem pożyczki chwilówki online cały czas się mocno trzymają na polskim rynku. W moim odczuciu to dobrze bo mamy teraz więcej alternatyw kedytowych zwłaszcza jeżeli chodzi o e-finanse. Różnorodność opcji to zawsze atut :)
kabix179
Początkujący
Początkujący

Postautor: kazik227676 » 27 wrz 2018, 11:55

Ostatnio za chwilówkę kupiłem pościel do łóżeczka ze sklepu https://www.gluck.pl/posciel-do-lozeczka-274/ .
kazik227676
Początkujący
Początkujący

Postautor: beska » 08 lis 2018, 13:19

jakby nie chwilowki to bym połowy rzeczy w mieszkaniu nie miała. Mam tygodniówki i ciężko na raz odłożyć konkretną kasę a tak biorę i potem sobie powoli spłacam. Jak gadałam ze znajomymi to sporo tak robi i nikt nie narzeka na odsetki takie życie. a banki lepszych ofert nie dają serio, sprawdzałam kiedyś to jeszcze mi więcej zaśpiewali.w Kredyt OK jest ok, tam zazwyczaj pożyczam i nie robią problemów.
beska
Początkujący
Początkujący

Postautor: Gojka » 11 lis 2018, 13:01

Nie wiem, czy podziwiać Waszą odwagę? Nigdy nie słyszeliście o osobach pogrążonych chwilówkami? Dziwię się, że jeszcze ktoś się daje na to nabierać. Przecież jest tyle opcji kredytów, dużo bardziej bezpiecznych. Po co się ładować w kłopoty? Też nie potrafię odłożyć do skarbonki, ale ja biorę kredyt. Z bankiem zawsze się dogadam. Znajomi po takich kilku chwilówkach musieli brać kredyt - konsolidację chwilówek Tylko dzięki temu udało im się sprawnie spłacić długi.
Gojka
Początkujący
Początkujący

Wróć do Off Topic