Prezent dla dziecka

O wszystkim i o niczym

Re: Prezent dla dziecka

Postautor: Dalia » 07 cze 2018, 07:57

A co myślicie o zakupie jakichś ładnych dekoracji do pokoju dziecka? One też mogą być niezłym prezentem. Różne fototapety z motywami przeznaczonymi dla dzieci zazwyczaj bardzo maluchom się podobają, a są jednocześnie bardzo trwałe. Duży wybór jest w sklepie https://wallcolors.pl/32-fototapety - niedawno sama zamawiałam fototapety.

;)
Mistrzyni kierownicy! ;)
Awatar użytkownika
Dalia
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: martakk » 07 cze 2018, 08:41

A może by tak zabrać dziecko na gokarty? Wydaje mi się, że to może być całkiem dobra opcja. Dzieci przecież uwielbiają tego typu rozrywki. Na PGE Narodowym znajduje się bardzo nowoczesny i świetnie wyposażony tor kartingowy. Poczytajcie o nim koniecznie na stronie https://kartingowynarodowy.pl/. Myślę, że dorośli też będą zadowoleni - w końcu to zabawa bez granic wiekowych :)
martakk
Początkujący
Początkujący

Postautor: Wiki558 » 07 cze 2018, 18:10

Jeżeli marzycie o prezencie dla dziecka, ale takim by już nigdy go nie zapomiał to warto wbić się na stronkę, którą poleciła mi moja przyjaciółka http://bemama.pl/prezenty-ktorych-dziec ... e-zapomni/. Muszę wam przyznać, że godna polecenia jest ta strona ze względu na bardzo interesujące treści w niej zawarte.
Wiki558
Początkujący
Początkujący

Postautor: AdaMada » 17 cze 2018, 13:14

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Dlatego też nie bardzo będę w stanie pomóc...
Pomieszczenie było takie duże, a ja byłam taka mała.
AdaMada
Początkujący
Początkujący

Postautor: kasiap » 18 cze 2018, 07:57

Wszystko zależy też od wieku dziecka. Jeśli jest to maluch to ostatnio widziałam tutaj super jeździki: https://mamabrum.eu/pojazdy-jezdziki-twistcar. Słyszałam od znajomych, że są one modne i dzieciom bardzo się podobają. Myślę, że to całkiem dobry pomysł na prezent.
kasiap
Początkujący
Początkujący

Postautor: Adix21 » 20 cze 2018, 11:15

Skoro wypatrujesz naprawdę idealnego i wypróbowanego prezentu, jaki zafascynuje własną niepowtarzalnością wtedy zdecydowanie promuję rozmaitego przejawu pakiety pościeli i kołder. Będzie to szlachetny prezent nie jedynie dla poważnych ale też i latorośli. Doskonała postać uszycia i sympatyczna obsługa kupującego. Nadto zachęcam aby zajrzeć na koldra.pl.
Adix21
Początkujący
Początkujący

Postautor: Hanex23 » 20 cze 2018, 14:20

Jeżeli wypatrujesz unikatowego podarunku nie jedynie z okazji urodzin ale zarówno na inne okazje to perfekcyjnym wyjściem będzie czarujący upominek w formie czekoladek. Gdy wymagasz ażeby prezent był spersonalizowany to też istnieje taka możność. Jaka osoba nie lubi słodyczy? Takie grzeczności znalazłam w sklepie w na portalu chocolissimo.pl.
Hanex23
Początkujący
Początkujący

Postautor: domi78 » 20 cze 2018, 16:30

Jeśli to ma być dla dziewczynki to można też podarować śliczną opaskę :) Sama planuje taką kupić dla mojej córci i chrześnicy. Już nawet zdecydowałam się że będzie to czerwona w kwiatki, sami zobaczcie jakie śliczne https://gulinka.pl/sklep/wianek-czerwony/ . Zawsze można założyć na spacer, czy też inne okazje. Będzie ładnie wyglądać, tak kolorowo :D
domi78
Początkujący
Początkujący

Postautor: Andrzej1TS » 05 lip 2018, 15:28

Pragnąłbym się do Was zwrócić z pewną sprawą. Wkrótce ruszy się u mnie gorący okres prezentowy. Mam spore komplikacje z doborem jakichś wypróbowanych podarnuków. Frapuję się właśnie, czy stosownym pomysłem byłoby buty trekkingowe damskie 4f. Czy sądzicie, że warto w to zainwesotwać.
Żeby znaleźć prawdę, potrzebne są dwie osoby: jedna, żeby ją wypowiedzieć, druga, żeby zrozumieć.
Awatar użytkownika
Andrzej1TS
Początkujący
Początkujący

Postautor: katius » 06 lip 2018, 12:59

Fajnie, że dzielicie się swoimi doświadczeniami. Z pewnością wykorzystam któreś z namiarów.
,,To źle, że miłość, choć ślepa i głucha,
Idzie, gdzie zechce i czego chce słucha
Awatar użytkownika
katius
Początkujący
Początkujący

PoprzedniaNastępna

Wróć do Off Topic