Pokrowiec do quada

Czegoś nie wiesz, bądź nie jesteś pewien/-na? Zapytaj tutaj w miarę naszych możliwości postaramy się pomóc Ci jak najlepiej.

Pokrowiec do quada

Postautor: obdurka » 28 gru 2017, 17:36

Cześć. Mam w domu fana motocykli i quadów, garaż już tego nie mieści i niestety muszą stać na podwórku. Martwię się trochę o stan tych pojazdów,
jaki on będzie po zimie jeśli będą stać pod gołym niebem :/ Jak myślicie, czy taki pokrowiec na quad z rumobike.pl to dobry pomysł? W ten sposób chyba w jakiś sposób zabezpieczę quada prawda?
obdurka
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Pokrowiec do quada

Postautor: tom5t » 06 lut 2018, 17:23

a dobry to quad
Początkujący

Re: Pokrowiec na sprzęt wodny

Postautor: motoewka » 25 cze 2018, 09:12

Ktoś z was miał okazję już kupować pokrowce i uchwyty na sprzęt wodny? Chciałabym przetransportować kilka kajaków, ale nie wiem jak się za to zabrać. Przejrzałam kilka ofert, dość szeroką ofertę znalazłam w sklepie https://www.motoautko.pl/pol_m_Bagaznik ... -9707.html . Ceny nie są wygórowane, co jest dla mnie dużym plusem. Natomiast zastanawiam się, czy takie uchwyty i mocowania są odpowiednio bezpiecznym rozwiązaniem?
motoewka
Początkujący
Początkujący

Postautor: Fantastyczna12 » 22 lip 2018, 15:10

Jeżeli szukasz pokrowaca na quada to polecam CI sprawdzic ofertę w tym sklepie internetowym http://enduro7.pl/sklep/ Maja bardzo duży asortyment na wyposażeniu sklepu, od kasków po ubiór akcesoria i pokrowce. Warto zapytać o ofertę bo być moze taniej nie znajdziesz, są bardzo konkurencyjni na rynku w Polsce. Oferty są elastyczne i da radę ponegocjować.
Fantastyczna12
Początkujący
Początkujący

Postautor: pawel3322 » 24 paź 2018, 11:06

Sam mam bardzo dobrego quada,ale pokrowca do niego nie mam w ogóle.Może sobie kupię.
pawel3322
Początkujący
Początkujący

Wróć do Pytania, odpowiedzi