Szarpiący silnik

Czegoś nie wiesz, bądź nie jesteś pewien/-na? Zapytaj tutaj w miarę naszych możliwości postaramy się pomóc Ci jak najlepiej.

Re: Szarpiący silnik

Postautor: Deneris » 16 paź 2017, 14:32

Zauwazyłem, że coraz wiecej osób decyduje się na regeneracji cześci samochodowych niż zakup nowych. Kiedyś wydawało mi się to mało opłacalne, jednak jak bardziej zapoznałem się z tematem tutaj https://nocar.pl/blog/regeneracja-czesc ... ie-oplaca/ to teraz też wole zdecydować się na regeneracje.
Deneris
Wczytuje się
Wczytuje się

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Aughnal » 30 paź 2017, 15:16

Z silnikiem z tego co wiem to poradzi sobie każy lepszy mechanik. A powiedzcie mi co z tylną belką? Bo właśnie taki problem mam aktualnie. Znalazłam już nawet serwis https://tylnabelkapolska.pl/ceny-belek/ ... a-picasso/ ale tak sobie pomyślałam, że może wy też znacie jakieś które możecie polecić. Będę bardzo wdzięczna.
Aughnal
Początkujący
Początkujący

Postautor: Deneris » 09 mar 2018, 13:10

Trochę orientowałem się w tym rynku i na chwile obecną bardzo opłaca się sprowadzenie samochodu z Niemiec. Dobrze jest zgłosić się z tym do kogos sprawdzonego i z doświadczeniem. Z tego co wiem to tutaj http://auto-pikamax.pl/ , sprowadzają takie samochody. Na pewno się nim nacieszysz.
Deneris
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: Dalia » 11 kwie 2018, 11:00

Szarpiący silnik może być spowodowany źle funkcjonującym komputerem, więc myślę, że warto pojazd oddać do kogoś, kto zna się na auto elektryce. Ja korzystałam niedawno z serwisu Rapid Auto Elektronika i dokładnie przetestowali sterownik na aucie testowym. Warto sięgnąć po pomoc kogoś kto się dobrze na tym zna. ;)
Mistrzyni kierownicy! ;)
Awatar użytkownika
Dalia
Początkujący
Początkujący

Postautor: Maraa » 24 kwie 2018, 13:45

Może warto popytać w tym temacie wśród znajomych? Wydaje mi się, że to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie ;)
Odgórny nakaz łączenia się w pary jest zwyczajnym idiotyzmem.
Awatar użytkownika
Maraa
Początkujący
Początkujący

Postautor: mayczak » 30 maja 2018, 17:34

Według mnie warto sprawdzić palec i kopułkę rozdzielacza zapłonu, bo objawy dla tego problemu są tu dość charakterystyczne więc wszystko by się zgadzało. No i oczywiście podstawa - sprawdź świece, wydech i niech jakiś majster sprawdzi czy nie łapie lewego powietrza jeśli Ty nie masz możliwości. Nie wzrosło Ci spalanie ostatnio?
mayczak
Początkujący
Początkujący

Postautor: martakk » 27 cze 2018, 11:51

Faktycznie może to być wina świec. Ja też ostatnio u siebie w aucie je wymieniałam bo miałam podobne objawy. Myślę, że świece zapłonowe denso możesz zamówić w internecie - na pewno nie przepłacisz, może nawet zaoszczędzisz w ten sposób parę groszy. Koniecznie daj znać, czy pomogło.
martakk
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: Devil93 » 25 lip 2018, 17:51

Przyczyn takiego szarpania może być wiele. Na świece bym stawiała, choć i u nas padły przewody zapłonowe. Na Twoim miejscu poprowadziłabym samochód do serwisu i pod komputer podłączyła, może coś wypatrzą. Koszt takiego precedensu nie jest duży, a może dowiesz się, co jeszcze nie gra. W Krakowie na przykład warsztat http://twojmechanik.com/services/testy-komputerowe/ zajmujący się czymś takim. Jak się nie znasz, to nie czekaj, aż się pogorszy.
Devil93
Początkujący
Początkujący

Postautor: dobrakobieta » 08 sie 2018, 06:27

Deneris pisze:Zauważyłem, że coraz więcej osób decyduje się na regeneracji części samochodowych niż zakup nowych.

Tak jak zauważyłeś, bardzo często regeneracja poszczególnych części w samochodzie jest często bardziej opłacalna, niż wymiana ich na nowe, stąd to postępowanie wśród ludzi. Sama ostatnio poddawałam regeneracji wał napędowy w moim aucie, korzystając z oferty na https://cardansystempolska.pl/. Zapłaciłam mniej, niż za zakup i założenie nowego wału napędowego, a wszystko działa teraz bez zarzutu :)
dobrakobieta
Początkujący
Początkujący

Poprzednia

Wróć do Pytania, odpowiedzi