Wyprawka dla maluszka

Wszystko co z wystrojem wnętrz związane. To co mamy, bądź podoba nam się i chcielibyśmy pokazać. Tutaj także znajdziemy porady.

Re: Wyprawka dla maluszka

Postautor: milka » 31 lip 2018, 08:17

Ja właśnie szukam mebelków dla dzieci. Znalazłam coś takiego: https://www.promarkmeble24.pl/category/meble-dla-dzieci - myślicie, że będą funkcjonalne? Bo na tym przede wszystkim mi zależy, żeby nic nie leżało na wierzchu i wszystko miało swoje miejsce.
milka
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: martakk » 03 sie 2018, 09:34

Myślę, że pieluchy wielorazowe dla noworodka też mogą się przydać i warto wziąć je poważnie pod uwagę. Wiele kobiet rezygnuje ze stosowania pieluch jednorazowych. Dlaczego? Poczytajcie chociażby na blogach, znajdziecie tam bardzo dużo argumentów.
martakk
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: storczyk » 07 sie 2018, 08:17

Pokrowiec na przewijak też jest całkiem przydatnym elementem. Na stronie https://www.trilli.pl/pokrowiec-na-przewijak-c-10_45.html znajdziecie bardzo duży wybór takich pokrowców. Zdecydowanie warto się rozejrzeć - będzie to też świetny pomysł na prezent jeśli macie maluchy w swoim otoczeniu.
storczyk
Początkujący
Początkujący

Postautor: kasiap » 09 sie 2018, 10:18

Myślę, że całkiem przydatne mogą być na przykład spodnie dla niemowlaka opinie. Dzieci mają to do siebie, że bardzo szybko się brudzą więc wydaje mi się, że ubrania przydadzą się w każdych ilościach. Do wyboru macie najróżniejsze modeli takich spodni więc na pewno uda się coś ciekawego znaleźć.
kasiap
Początkujący
Początkujący

Postautor: Fantastyczna12 » 11 wrz 2018, 14:49

Jeżeli chodzi o wyprawkę dla maluszka to na pewno warto zainteresować się kupnem laktatora jakim jest http://www.simed.pl/e-sklep/laktatory/l ... akta-mila/ Lakta mila jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla mam które są zmuszone do wychodzenia z domu raz na jakiś czas, dzięki temu laktatorowi będą mogły odciągać sobie pokarm i wyjść na dwie trzy godzinki z domu :) warto się nad nim zastanowić, ma niska cenę ponieważ obowiązuje go podatek Vat na jedynie 8%
Fantastyczna12
Początkujący
Początkujący

Postautor: Dalia » 25 wrz 2018, 09:02

Co do wyboru odpowiedniego przedszkola, to nie zawsze jest w tym temacie łatwo. Według mnie najlepiej jest postawić na przedszkole Harmonia. To placówka prywatna, oferująca dla dzieciaków mnóstwo zajęć dodatkowych. ;)
Mistrzyni kierownicy! ;)
Awatar użytkownika
Dalia
Początkujący
Początkujący

Postautor: tankusia » 03 paź 2018, 13:50

Moja siostra tez szła niedawno na porodówkę i mamy zdrowego Adasia w domu :) pamietam że robiła zakupy przez internet. Jest to według mnie bardzo wygodny sposób na kupowanie wyprawki, na takich aptekach internetowych jak na przykład ta https://www.strywald24.pl/ znajdziesz wszystko czego potrzebujesz w bardzo dobrych cenach. Warto sie w ten sposób uzbroic w potrzebne rzeczy aby nie narazac siebie i dziecka w koncowej fazie ciązy.
tankusia
Początkujący
Początkujący

Postautor: milka » 05 gru 2018, 09:53

Sklepy online - dobra opcja.
milka
Początkujący
Początkujący

Postautor: figa32 » 05 gru 2018, 09:57

Masz rację jeśli chodzi o zakupy online. Jet mnóstwo fajnych, wartych polecenia sklepów dla dzieci, gdzie zakupy można zrobić wygodnie, nie wychodząc z domu. Jeśli chodzi o odzież dziecięcą to będzie to z pewnością sklep Kochany Urwis. Mają np. tego typu https://kochanyurwis.pl/niemowle/komplety komplety dla niemowląt. Także w najmniejszych rozmiarach 56, które będą idealne dla takich maluszków.
figa32
Początkujący
Początkujący

Postautor: polina123 » 06 gru 2018, 11:46

Ile mniej więcej może kosztować pełna wyprawka dla maluszka?
polina123
Początkujący
Początkujący

Poprzednia

Wróć do Wystrój wnętrz