Kupno mieszkania na wynajem

Wszystko co z wystrojem wnętrz związane. To co mamy, bądź podoba nam się i chcielibyśmy pokazać. Tutaj także znajdziemy porady.

Kupno mieszkania na wynajem

Postautor: rmi » 27 wrz 2017, 06:07

Orientujecie się czy wzięcie kredytu na mieszkanie, które potem będziemy wynajmowali jest opłacalną opcją? Pytam się ponieważ sie nad tym zastanawiam ;)
Awatar użytkownika
rmi
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Kupno mieszkania na wynajem

Postautor: kara » 27 wrz 2017, 11:29

No ale ponoć wcale nie jest to takie tanie rozwiązanie. Czytałam artykuły o tym, że cena wynajmu takiego mieszkania będzie dosyć spora....
http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/kal ... ja-online/

Najlepiej jest wyliczyć sobie swoją zdolność kredytową. I zorientowac się czy w ogóle będzie Was na taki kredyt stać Na jaką ratę możecie liczyć.
Awatar użytkownika
kara
Początkujący
Początkujący

Postautor: Emesttai » 30 wrz 2017, 11:58

Moim zdaniem zanim weźmie się jakikolwiek kredyt trzeba koniecznie sprawdzić jakąś porównywarkę https://www.totalmoney.pl/kalkulatory/kredyty-gotowkowe . Bez tego uważam, że nie ma możliwości aby wybrać samemu najkorzystniejszą opcję!
Emesttai
Początkujący
Początkujący

Postautor: domicela » 29 gru 2017, 13:20

Mieszkanie pod najem to inwestycja na której nie można stracić. W Warszawie wynajmuję studentom. Nie wiem nawet ilu ich tam mieszka bo na wszystko ma oko przedstawiciel firmy per modum, która zarządza całym osiedlem.
domicela
Początkujący
Początkujący

Postautor: aleks454 » 24 lut 2018, 16:03

Musisz sie zastanowic nad tym, czy bedziesz w stanie splacac raty. Po splaceniu kredytu zostaje Ci mieszkanie, jest to dluga inwestycja, jednak mysle ze oplacalna. Polecam zajrzec na strone https://vantage-sa.pl/inwestycje/mieszk ... szawa.html , sprawdz ich oferte, wybierz cos dla siebie.
aleks454
Początkujący
Początkujący

Postautor: Brrrum » 03 kwie 2018, 21:03

Opcja kupna pod wynajem jest spoko. Zawsze z wynajmu spłacisz sobie kredyt i w sumie nie inwestujesz nic. Ja kupiłam tak mieszkanie w Rzeszowie. W wyborze odpowiedniego lokum pomogło mi biuro nieruchomosci123 opinie mieli super więc zdałam się na nich. Zajęli się w zasadzie wszystkim - od przygotowania i prezentacji wybranych mieszkań po załatwienie wszelakich formalności. Obecnie mam tam lokatorów a kredyt spłaca się sam.
Brrrum
Początkujący
Początkujący

Postautor: julitastrzal123 » 25 kwie 2018, 07:46

Długo poszukiwałem domu, w jakim chiałbym się zameldować. Mozolnie jest powyszukiwać godziwą ofertę nie wspominając już choćby o miejscu nie każdego stać na to, aby sięgnąć z propozycji danej instytucji za gotówkę skoro chodzi o miejsce lub dom. Niewątpliwie niskie ceny ma deweloper Koninko
julitastrzal123
Początkujący
Początkujący

Postautor: Gercia82 » 26 kwie 2018, 22:59

Skoro szukasz właściwego mieszkania to wybierz apartament w Komornikach. Komorniki to ustroń pod Poznaniemw Wielkopolsce, która jest atrakcyjna dla zapracowanych rodzin. Świetna zabudowa i kojąca okolica to największy walor tego miejsca. Dojazd jest tu dostępny dla każdego rezydenta. Przekonaj się sam i zerknij na opis inwestycji.
Gercia82
Początkujący
Początkujący

Postautor: julitastrzal123 » 11 maja 2018, 08:57

Długo poszukiwałem lokum, w jakim mógłbym się zameldować. Ciężko jest wypatrzyć godziwą ofertę nie mówiąc już choćby o lokalizacji.
Ja skorzystałem z usług firmy Koninko Deweloper mieszkań . Mieszkania mają na bardzo wysokim poziomie, i to w bardzo niskich cenach. Serdecznie polecam tego dewelopera
Ostatnio zmieniony 24 maja 2018, 14:23 przez julitastrzal123, łącznie zmieniany 1 raz
julitastrzal123
Początkujący
Początkujący

Postautor: Gercia82 » 11 maja 2018, 09:24

Skoro szukasz właściwego domku to zakup lokal w Komornikach. Komorniki to miejsce nieopodal Poznania, jaka jest popularna dla zapracowanych rodzin. Świetna architektura i pokojowa przestrzeń to największy walor tegoż położenia. Transport jest tu dogodny dla każdego najemcy.
Gercia82
Początkujący
Początkujący

Następna

Wróć do Wystrój wnętrz