Wyprawka dla maluszka

Wszystko co z wystrojem wnętrz związane. To co mamy, bądź podoba nam się i chcielibyśmy pokazać. Tutaj także znajdziemy porady.

Wyprawka dla maluszka

Postautor: Deneris » 11 sty 2018, 12:19

Myślę, że oprócz pościeli może się też przydać koc bambusowy lullalove . Jestem pewna, że każda mama doceni taki gadżet. Kocyk ma wiele zastosowań, dodatkowo jest wykonany w 100% z bambusa, dzięki czemu jest on hipoalergiczny.
Ostatnio zmieniony 25 maja 2018, 12:04 przez Deneris, łącznie zmieniany 1 raz
Deneris
Wczytuje się
Wczytuje się

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wyprawka dla maluszka

Postautor: martakk » 10 kwie 2018, 09:35

Ostatnio czytałam na blogach parentingowych, że coraz częściej wraca się do wielorazowych pieluch. To faktycznie dużo bardziej ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie. Myślę więc, że w wyprawce przydadzą się pieluchy wielorazowe dla noworodka. Polecam wypróbować - myślę, że to rozwiązanie przypadnie Wam do gustu.
martakk
Początkujący
Początkujący

Postautor: Kinia89 » 19 kwie 2018, 10:12

Do wyprawki będziesz na pewno potrzebować kosmetyki, pieluchy , ubranka, chusteczki wilgotne itp. Nie zapomnij również zakupić takiego produktu do czyszczenia noska maleństwa, żebym uniknąć infekcji i suchości w nosku, jak również do codziennej pielęgnacji. Myślę, że świetnie się w tej kwestii sprawdzi Disnemar http://www.disnemar.pl ponieważ jest to delikatna mgiełka, bardzo przyjemna dla wrażliwego nosa.
Kinia89
Początkujący
Początkujący

Postautor: martakk » 23 kwie 2018, 08:46

Z drugiej strony tak sobie myślę, że może się Wam też przydać barierka ochronna do łóżka. Taka barierka chroni dziecko przed upadkiem z łóżka. Dzięki niej możecie spać spokojnie i bez obaw, że dziecku coś się stanie. Uważam, że to świetny gadżet.
martakk
Początkujący
Początkujący

Postautor: Dari90 » 15 maja 2018, 13:48

Gdy chcesz by Twoja pociecha miała wysoką szansę samorozwoju oraz frajdy to postaw na przedszkole Malinowe Skrzaty. Jest to przedszkole podtrzymane na stylu Montessori. Moja radość jest już tam 3 rok z rzędu i jestem naprawdę usatysfakcjonowana. Zabezpieczają niesamowitej jakości opiekuńczość oraz wyśmienitej kategorii pożywienie. Rekomenduję przedszkole różanka.
Dari90
Początkujący
Początkujący

Postautor: kasiap » 18 cze 2018, 07:50

A czy słyszałyście kiedykolwiek o szumiącym misiu Whisbear? Możecie go kupić na przykład tutaj: https://bobomio.pl/whisbear. Koniecznie poczytajcie o jego funkcjach. Taki miś to świetna zabawka dla najmłodszych dzieci. Dzięki niemu będą czuły się bezpiecznie.
kasiap
Początkujący
Początkujący

Postautor: storczyk » 16 lip 2018, 16:08

Myślę, że bardzo dobrą opcją są też takie rożki niemowlęce: https://www.trilli.pl/rozki-niemowlece-c-10_17.html. Wiele mam bardzo chwali takie rożki - podobno są świetne do trzymania maluszka. Nie musimy bać się o bezpieczeństwo dziecka bo rożki niemowlęce są bardzo bezpieczne. Na pewno każda mama doceni :)
storczyk
Początkujący
Początkujący

Wróć do Wystrój wnętrz