MotoKobieta.pl • Wyświetl temat - Oświetlenie do domu

Oświetlenie do domu

Wszystko co z wystrojem wnętrz związane. To co mamy, bądź podoba nam się i chcielibyśmy pokazać. Tutaj także znajdziemy porady.

Oświetlenie do domu

Postautor: bnadwodny » 12 kwie 2018, 08:53

Plisss jakie polecacie oświetlenie sufitowe natynkowe.
bnadwodny
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Oświetlenie do domu

Postautor: karolajna » 12 kwie 2018, 12:07

To wszystko zależy od tego, w jakim stylu masz urządzone pomieszczenia. Nie da się tak po prostu polecić Tobie konkretnej lampy. Jedyne, co mogę doradzić to to, byś sięzaopatrzył w polecane produkty, czyli żarówki LEDowe.
karolajna
Początkujący
Początkujący

Postautor: miśka90 » 30 kwie 2018, 15:45

Polecam przejrzeć ofertę sklepu http://www.mlamp.pl :) Tam na pewno coś znajdziesz :spoko:
miśka90
Początkujący
Początkujący

Postautor: kulik86 » 10 maja 2018, 08:33

na pewno zjawiskowo będą wyglądać lampy witrażowe w każdym domu urządzonym w tradycyjnym stylu, ja ostatnio tutaj kupiłam lampę https://www.sklep.kaja.com.pl/witrazowe-c-1_23_29.htmlc śliczne kolory szkiełek - mega efekt w dzień i w nocy
kulik86
Początkujący
Początkujący

Postautor: Memfis » 26 cze 2018, 18:55

Witraże mi sie jakos dziwnie kojarza... no ale wiadomo każdy ma swoj styl. Trzeba tez pamietac ze lampa to swietny motyw dekoracyjny. Odpowiednio spasowana z calym designem wnetrza moze go nieźle podkrecic. Wszystko oczywiscie jest rzecza gustu no i charakteru mieszkania jaki chcemy zbudowac. W salonie agaty maja jak widac i podlogowe i sufitowe i wiszace... sporo tego wiem bo sama przeszukiwalam jakis czas temu jak staralam sie znaleźć cos do naszej sypialni. Maja rozne modele i do przeroznych wnetrz - warto podpatrzec
Memfis
Początkujący
Początkujący

Postautor: kulik86 » 18 lip 2018, 11:33

hej,
ja ostatnio szukałam sklepu z oświetleniem nie znałam jego adresu ale trafiłam na bazę https://askdom.pl/baza-firm/dekoracja/oswietlenie/ i szybko odnalazłam sklep o którym mówiła mi sąsiadka :D polecam i dla was świetna i aktualna baza :)
kulik86
Początkujący
Początkujący

Postautor: ulajka » 10 sie 2018, 11:41

Ja mogę polecić oświetlenie - Warszawa. Prowadzą sklep stacjonarny oraz sprzedaż wysyłkową. Więc jak ktoś jest ze stolicy to może zaoszczędzić na przesyłcei po prostu przejechać się do sklepu:) A jak ktoś jest z drugiego końca Polski i ciężko mu coś kupić stacjonarnie-ma problem z głowy, bo może sobie lampę zamówić do domu!
ulajka
Początkujący
Początkujący

Wróć do Wystrój wnętrz