Szkoła jazdy OSK Pegaz - opinie

Wszystko to co zostało pominięte w powyższych działach, a jest równie istotne przy detailingu auta.

Szkoła jazdy OSK Pegaz - opinie

Postautor: IlonaM25 » 05 sty 2019, 14:20

Hej :)
Chciałabym Was zapytać czy miałyście może do czynienia ze szkołą jazdy OSK Pegaz? Jeżeli tak to na kogo warto postawić, ponieważ szukam odpowiedniego miejsca do kursu dla swojej córki w Poznaniu. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!
IlonaM25
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Szkoła jazdy OSK Pegaz - opinie

Postautor: Dominika445 » 07 sty 2019, 14:43

Ja jestem za :) Bardzo dobry ośrodek szkolenia kierowców w którym sama robiłam kurs i udało mi się zdać oba egzaminy za pierwszym razem. Ogólnie zadbali o to, że jazdy szły sprawnie i w równych odstępach czasu więc niczego nie zapominałam do tego instruktor był bardzo wyrozumiały i uczył mnie manewrów aż do skutku. Myślę, że twoja córka również nie pożałuje :)
Dominika445
Początkujący
Początkujący

Postautor: JolaKliw » 08 sty 2019, 14:12

Ja również wypowiem się pozytywnie na temat tego ośrodka szkolenia kierowców ponieważ naprawdę nie ma się do czego przyczepić zarówno pod względem przygotowania oferty jak i prowadzenia kursów. Zależy im na jak najlepszym wyniku kursantów i to widać od pierwszych godzin jazdy, a ja czułam się dużo pewniej gdy ktoś z pełnym profesjonalizmem podchodzi do swojej pracy bo wtedy też idąc na egzamin czułam się dużo pewniej dzięki czemu wystarczyło się skupić i w przeciągu 40 minut jazdy nie zrobiłam najmniejszego błędu :)
JolaKliw
Początkujący
Początkujący

Postautor: Weronikaa34 » 10 sty 2019, 15:22

To może i ja tam wyślę swoje dzieciaki bo już niedługo dwójka będzie miała 18-stkę i jako prezent chciałabym aby oboje zrobili od razu prawo jazdy, żeby potem to się nie ciągnęło. A widzę, że pierwszej opinii na ich temat są tutaj bardzo pozytywne :)
Weronikaa34
Początkujący
Początkujący

Wróć do Pozostałe