Jak pozbyć sie robaków z firmy?

Wszystko to co zostało pominięte w powyższych działach, a jest równie istotne przy detailingu auta.

Jak pozbyć sie robaków z firmy?

Postautor: Jago999 » 23 sie 2018, 14:22

Nie potrafię patrzeć na owady ani ich dotykać. Strasznie się ich brzydzę. A miałam ich nadzwyczaj dużo w ostatnim czasie w przedsiębiorstwie. Miesiącami zastanawiałam się dlaczego się one u mnie pojawiły. Z pomocą przyszła firma, którą wcześniej poleciła mi moja znajoma. Firma inso-tech.com.pl uratowała mi życie. Teraz mogę spać już bezproblemowo i cieszyć się czystym i pachnącym biurem. Polecam komukolwiek, kto ma taki kłopot.
Jago999
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Jak pozbyć sie robaków z firmy?

Postautor: dobrakobieta » 09 lis 2018, 11:31

A może warto byłoby założyć moskietiery na okna, które zabezpieczą budynek przed dostawaniem się owadów do środka? Jeśli nie macie standardowych wymiarów okien, to wiele firm oferuje moskitiery na wymiar Poznań na przykład ma taka firmę jak Ozdoba-ona.pl, w której możecie je zamówić :) My z takiego rozwiązania korzystamy i nie mamy żadnego problemu z owadami w firmie :)
dobrakobieta
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Wróć do Pozostałe