Przycierka i... Lakiernik

Tutaj znajdziecie wszystko o woskach, glinkach, politurach, a także o myciu, czyszczeniu, regeneracji i nabłyszczaniu lakierów na Waszych autach.

Przycierka i... Lakiernik

Postautor: Karolinka » 24 lut 2014, 10:14

Cześć, Jestem tu nowa i po raz pierwszy ostatnio miałam lekką przycierkę... Mój focus ucierpiał dość mocno z lewej strony :/. Jak wyjeżdżałam z garażu to nie potrzebnie skręciłam koła i wyjechałam po ścianie. Muszę znaleźć teraz jakiś dobry zakład lakierniczy w pobliżu Warszawy (mieszkam w Sulejówku).
Ostatnio zmieniony 17 mar 2014, 12:23 przez Karolinka, łącznie zmieniany 1 raz
Karolinka
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Przycierka i... Lakiernik

Postautor: Zuza » 24 lut 2014, 10:52

Najlepiej autoryzowane zakłady, tam uzyskasz fachową pomoc. Powodzenia.
Ostatnio zmieniony 17 mar 2014, 12:25 przez Zuza, łącznie zmieniany 1 raz
Zuza
Początkujący
Początkujący

Postautor: Mariola_S » 24 lut 2014, 22:08

Dwie dziewczyny zakładają konto jedna po drugiej. Piszą po jednym poście, jedna pyta, druga odpowiada, obydwie jeżdżą fordem, piszą o konkretnej firmie, mają e-maile składające się z imienia i nazwiska, obydwa na O2.

Traktujcie to drogie Panie jako ostrzeżenie i nie róbcie z ludzi idiotów, a tak swoja drogą firma ma chyba problemy z pozyskaniem klientów skoro musi się uciekać do tak nędznych kombinacji. Nauczcie się fachu, a klienci się sami znajdą lub zapłaćcie za reklamę odpowiednim firmom zajmującym się marketingiem.
Zapraszamy do działu Przedstaw się Napisz coś o sobie, pokaż się i poczytaj o reszcie EKIPY
Amicum proba, probatum ama
Nie jestem specjalistką... Czytam, słucham, oglądam...
Awatar użytkownika
Mariola_S
Administrator
Administrator

Otrzymał podziękowań: 29 razy
Auto: Audi A3 8l AGN

Postautor: rudziaS7 » 26 lut 2014, 12:10

i jaka pomoc w 30 minut ;D

Zuza pisze:Dobierają kolor, a nawet Ci wyklepią co chcesz.

to mnie najbardziej rozwaliło :rotfl2:
Awatar użytkownika
rudziaS7
Klubowicz
Klubowicz

Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: Mariola_S » 29 maja 2014, 19:14

Takie małe ogłoszenie

Otrzymałam e-mail, którego fragment chciałabym Wam przytoczyć:

(...)Piszę do Państwa w sprawie wątku, który pojawił się na Państwa forum a propos naszego centrum blacharsko-lakierniczego (viewtopic.php?f=134&t=588). Chciałbym przeprosić Państwa, że taki wątek w ogóle się pojawił, pomimo tego, że nie opublikowaliśmy go my. Został on założony przez agencję, która chciała wykorzystać go jako przykład tego, co mogą dla nas zrobić w zakresie tzw. buzz marketingu, ale osiągnęli odwrotny efekt.

Nie chcemy zdobywać klientów w taki sposób, dlatego prosimy o zignorowanie bądź skasowanie tego wątku. Agencja otrzymała ode mnie przed chwilą żądanie usunięcia wszelkich nieautoryzowanych wypowiedzi, ale chciałem również zwrócić się z tą prośbą do Państwa, przepraszając za nieumyślne złamanie regulaminu i dobrych zwyczajów Państwa forum.(...)
Piszę do Państwa w sprawie wątku, który pojawił się na Państwa forum a propos naszego centrum blacharsko-lakierniczego (viewtopic.php?f=134&t=588). Chciałbym przeprosić Państwa, że taki wątek w ogóle się pojawił, pomimo tego, że nie opublikowaliśmy go my. Został on założony przez agencję, która chciała wykorzystać go jako przykład tego, co mogą dla nas zrobić w zakresie tzw. buzz marketingu, ale osiągnęli odwrotny efekt.

Nie chcemy zdobywać klientów w taki sposób, dlatego prosimy o zignorowanie bądź skasowanie tego wątku. Agencja otrzymała ode mnie przed chwilą żądanie usunięcia wszelkich nieautoryzowanych wypowiedzi, ale chciałem również zwrócić się z tą prośbą do Państwa, przepraszając za nieumyślne złamanie regulaminu i dobrych zwyczajów Państwa forum.(...)

Także myślę, że Pan Mariusz wszystko wytłumaczył mi bardzo jasno i jestem za to wdzięczna :)
Sprawę uważam za zamkniętą.
Zapraszamy do działu Przedstaw się Napisz coś o sobie, pokaż się i poczytaj o reszcie EKIPY
Amicum proba, probatum ama
Nie jestem specjalistką... Czytam, słucham, oglądam...
Awatar użytkownika
Mariola_S
Administrator
Administrator

Otrzymał podziękowań: 29 razy
Auto: Audi A3 8l AGN

Postautor: maciejos12 » 03 sie 2016, 12:27

A wiecie jak sprawdzić grubośc lakieru? ile razy i czy był malowany?
maciejos12
Początkujący
Początkujący

Wróć do Lakier