ślub i wesele

Wszystko co na zewnątrz auta czyli regeneracja, czyszczenie, nabłyszczanie lakieru, polerowanie aluminium i chromu, czyszczenie felg, nabłyszczanie opon, konserwacja materiałowych dachów i dużo więcej.

ślub i wesele

Postautor: Deneris » 07 lut 2018, 15:34

Uważam, że najlepszą opcją w takiej sytuacji jest wesele w restauracji. Wybór restauracji dostępnych na rynku jest bardzo duży. Jeśli chodzi o Kraków to myślę, że warto rzucić okiem na ofertę http://lescandale.pl/. Jest to bardzo oryginalne miejsce i wielu z Was powinno ono przypaść do gustu.
Deneris
Wczytuje się
Wczytuje się

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: ślub i wesele

Postautor: macioszym » 07 lut 2018, 16:19

Nieźle to wygląda :)
Awatar użytkownika
macioszym
Początkujący
Początkujący

Postautor: ela325 » 26 lut 2018, 19:16

Moto Kobieta nie może obejść się bez pięknego samochodu na swoim weselu prawda? Myślicie już o tym, jeśli jesteście przed ślubem? Ja szukam ofert i nawet powiem szczerze, że czystym przypadkiem trafiłam na serwis czymdoslubu.pl. Jest tam mnóstwo ofert, każdy znajdzie coś dla siebie. Gwarantuję.
ela325
Początkujący
Początkujący

Postautor: iwonka87 » 16 mar 2018, 14:58

Ja akurat miałam wesele w remizie i nie żałuje. Zabawa była przednia, wszyscy goście byli bardzo zadowoleni.
iwonka87
Początkujący
Początkujący

Postautor: Brrrum » 20 mar 2018, 22:19

O matko w remizie?! A kto teraz wesela robi w remizie?? Dla mnie ślub i wesele to tak ważna okazja, że zanim wybrałam lokal zajęło mi sporo czasu. Potem było wybieranie menu, dekoracji, atrakcji dla gości... Trochę było stresująco bo chciałam, aby wszystko było na najwyższym poziomie a ciągle miałam wrażenie, że o czymś zapomniałam. Ostatecznie cała impreza wyszła bardzo fajnie, goście weselni wyszli zadowoleni więc wesele bardzo się udało. W trakcie przygotować dużo korzystaliśmy z pomysłów zamieszczonych w Internecie, w zasadzie najczęściej zaglądaliśmy do poradnika Magazyn Wesele, w którym jest sporo przydatnych informacji weselnych.
Brrrum
Początkujący
Początkujący

Postautor: motoewka » 30 mar 2018, 13:03

A co z fotografem? Planujecie zatrudnić fotografa, czy jednak z tego rezygnujecie? Ja ciągle się zastanawiam, ale jednak chyba zdecyduję się na jakiegoś fotografa. W końcu dzięki niemu będę miała pamiątkę na długie lata. Myślicie, że tutaj http://www.fotograf-wesele.pl/ uda mi się kogoś znaleźć? Wstępnie już przeglądałam tą stronę i naprawdę jest tam dużo ofert.
motoewka
Początkujący
Początkujący

Postautor: shadowor » 30 mar 2018, 13:57

Naprawdę ciekawie to wygląda. W wolnym czasie na pewno się tym zainteresuję.
Potrzeba wielkiego serca, mimo że tak łatwo jest po prostu być małym człowiekiem w tak wielu sytuacjach...
Awatar użytkownika
shadowor
Początkujący
Początkujący

Postautor: fredek098 » 06 kwie 2018, 16:41

Wesele dla każdej osoby jest bardzo wielkim przeżyciem życiowym
http://www.gorgeous-you.co.uk
Ostatnio zmieniony 07 maja 2018, 08:31 przez fredek098, łącznie zmieniany 1 raz
fredek098
Początkujący
Początkujący

Postautor: martakk » 19 kwie 2018, 09:40

Myślę, że każdy chce, aby jego ślub był dopięty na ostatni guzik. Warto więc zajrzeć do sieci, gdzie można znaleźć wiele różnych propozycji związanych między innymi z takimi elementami jak księga gości, dekoracje czy zaproszenia. Moją ulubioną stroną jest https://www.zapi.pl/. Przyznam, że sama korzystałam z ich oferty i byłam zadowolona z ogromnego wyboru.
martakk
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: Loipeld » 24 kwie 2018, 18:34

Co do fotografa na wesele, to moim zdaniem warto zatrudniać tylko sprawdzone firmy z doświadczeniem. W Warszawie z tego co wiem na przykład ta www.visionstudio.pl jest warta uwagi. U kuzynki na weselu spisali się świetnie, a zdjęcia są super jakości i na prawdę oddają cały klimat wesela i uchwycone są na nich najważniejsze chwile, co według mnie jest bardzo istotne w takiej relacji z tego wydarzenia!
Loipeld
Początkujący
Początkujący

Następna

Wróć do Na zewnątrz