Rover 620Ti

Tutaj wystawiamy rzeczy związane z motoryzacją. Nadwozie, felunek, wnętrze i wszystko inne.

Rover 620Ti

Postautor: She » 31 sty 2014, 11:32

Sprzedam Rovera 620Ti LPG (sekwencja) po liftingu.

Z danych technicznych: 2.0 Turbo 200kM 240nM
Skrzynia 5MT wraz z oryginalną wbudowaną szperą LSD (2 koła ciągną razem co pomaga przy skręcaniu i zapobiega uślizgowi/poślizgowi auta).
Auto posiadam od kilku miesięcy, ostatnio zaczął kuleć, okazało się, że padła turbina, jest już po regeneracji.

Sprzedaje z wielkim bólem ponieważ auto naprawdę świetnie się prowadzi i zapewnia spory komfort jazdy. Auto niedawno dostało nowe hamulce (przód + tył), nowe kable zapłonowe oraz nowe świece + kilka innych pierdółek (posiadam rachunki na ponad 1600zł za nowe części) Przegląd jest do października tego roku. OC do końca roku.

Z wyposażenia auto posiada:
- 4 elektryczne szyby
- elektryczny szyberdach (2 pozycyjny)
- elektryczne podgrzewane lusterka
- klimatyzacje (sprawna)
- zadbaną nieprzetartą skórzaną tapicerkę (fotel kierowcy posiada regulowane podparcie lędźwiowe)
- skórzana kierownica
- 2x AirBag.

Auto jest bezwypadkowe (sprawdzone przez mechanika) dzięki czemu posiada bardzo ładny oryginalny lakier.
Jedyne uszkodzenie blacharsko lakiernicze to lekko wgnieciony zderzak tylny (żona poprzedniego właściciela oparła się o słupek pod marketem - wystarczy nagrzać zderzak i nie będzie śladu)

Więcej zdjęć mogę przesłać mailem.

Więcej informacji na PW

Możliwa zamiana na inne auto z LPG i klimatyzacją:
BMW E34 sedan
BMW E36 coupe
Audi A6 C4 quattro
Opel Omega Sedan
Honda Civic 5gen coupe

Rozważę także inne propozycje zamiany. (auto z napędem na 4 koła lub tylnym napędem).

Cena 9000 do małej negocjacji.
Myślę, że warto :) Auto mega wygodne, dobrze się zbiera, obecnie garażowane, sprzedajemy tylko z uwagi na to, że dla nas siedzi się za wysoko (w porównaniu do drugiego naszego Rover'a). Przebieg autentyczny 173 160, auto bez problemowe w trasie (przejechało 500km bez żadnego "ale") Myślę, że jest możliwość pojechania autem na stację diagnostyczną, nie ma żadnych ukrytych bolączek :)
Tak od siebie jeszcze dorzucę, że szpera działa jak ta lala, sprawdzona, auto nie wyciąga z zakrętów, prędzej się wywali na bok niż wyniesie z zakrętu :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Gdyby Bóg popierał przedni napęd to ludzie chodziliby na rękach ;)

24.09.2016 - Sreberko jest moje <3
Awatar użytkownika
She
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Wróć do Motoryzacyjne